Funkcjonariusze z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach dokonali zatrzymania 31-letniego mężczyzny, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Podczas aresztowania okazało się, że posiadał przy sobie substancję narkotyczną. Policjanci potwierdzili skuteczność swoich działań operacyjnych, co spotkało się z pozytywnym odbiorem wśród lokalnej społeczności.
Przeszukując miejsce pobytu zatrzymanego, funkcjonariusze ujawnili woreczek strunowy z krystaliczną substancją, która po przebadaniu narkotesterem okazała się być metamfetaminą. Mężczyzna, który był poszukiwany w związku z zasądzoną karą 123 dni pozbawienia wolności, miał zebrane kilka porcji tego narkotyku, co dodatkowo pogłębiło jego problemy prawne.
Po wykonaniu wszelkich niezbędnych czynności, zatrzymany został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie swoją zasądzone karę. Jednocześnie, niezależnie od tego, usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Policja podkreśla, że każdego dnia intensywnie pracuje nad zatrzymywaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zapewniając tym samym bezpieczeństwo lokalnej społeczności.
Źródło: Policja Świdnica
Oceń: Skuteczne działania policji: zatrzymanie poszukiwanego z metamfetaminą w Świebodzicach
Zobacz Także


